Wierzymy, że dla uczniów lingos stanie się świetną zabawą, która pomoże w nauce języków obcych.
Dostęp do programu można uzyskać praktycznie w dowolnym miejscu - wystarczy urządzenie posiadające połączenie z internetem.
Czy nauka była kiedykolwiek tak prosta i przyjemna?
Przejrzysty interfejs pozwoli na obsługę programu nawet przez najmłodszych użytkowników, a atrakcyjne odznaki zdobywane dzięki wykonywaniu lekcji zwiększą motywację.
Słowa udostępnione przez nauczyciela automatycznie pojawiają się na koncie ucznia, a kolejność i częstotliwość ich występowania jest ustalana indywidualnie przez inteligentny system oparty na krzywej zapominania.
Statystyki dostępne w panelu ucznia pozwalają na ustalenie czy wiedza przyswajana jest systematycznie, zgodnie z materiałem w szkole.
Jeżeli istnieje potrzeba nadrobienia materiału lub chęć jego rozszerzenia, proponujemy zakup konta premium pozwalającego na dostęp do nieograniczonej bazy słów i wyrażeń stworzonej i rozwijanej przez zespół doświadczonych lingwistów jak również pedagogów.
Oprócz tego uczeń będzie otrzymywał zaproszenia do wzięcia udziału w okolicznościowych kursach dodatkowych łączących naukę z zabawą.
Co ważne, słowa przydzielane przez nauczyciela użytkownikom premium będą zachowywane na koncie ucznia nawet po wygaśnięciu danej edycji programu!