Baza Wiedzy - Nauczyciel

Uczniowie i rodzice: tutaj.

Podręczniki do pobrania

Innowacje

Wielu Nauczycieli korzystających z Lingosa w swoich klasach wykorzystuje nasz system jako innowację. W celu poznania szczegółów zapraszamy do naszej zamkniętej grupy dla Nauczycieli na facebooku.

Certyfikaty

Nauczycielu, przygotowaliśmy aż trzy rodzaje certyfikatów w tym semestrze: nauczyciela, szkoły, ucznia. By otrzymać poszczególne z nich należało spełnić opisane poniżej warunki.

CERTYFIKAT NAUCZYCIELA

By otrzymać spersonalizowany Certyfikat Nauczyciela, należało zarejestrować się na naszej platformie i aktywnie z niej korzystać.

CERTYFIKAT DLA SZKOŁY

Szkoła zdobędzie certyfikat w przypadku, gdy co najmniej jednej z nauczycieli pracujący w nie otrzyma Certyfikat Nauczyciela (patrz wyżej). Warunkiem jest też umieszczenie komunikatu na stronie internetowej szkoły i na Facebooku informującym o uczestnictwie w Programie Lingos dla Szkół. Poinformuj nas o tym, pisząc do e-maila na adres info@lingos.pl, a my wygenerujemy dla Twojej szkoły spersonalizowany certyfikat. Materiały promocyjne (baner, logo) znajdziesz tutaj.

CERTYFIKAT UCZNIA

Ten certyfikat pobierzesz w swoim panelu! Możesz go wydrukować, wpisać imiona i nazwiska uczniów oraz je rozdać. W taki sposób docenisz naukę swoich uczniów! :)

Współpraca

Reprezentujesz wydawnictwo lub inny podmiot działający w branży nauki języków obcych? Odezwij się do nas!
Masz bloga / kochasz języki / jesteś nauczycielem / chcesz zrobić coś dobrego dla siebie i innych? Odezwij się do nas!
Czekamy na wiadomość od Ciebie na info@lingos.pl - w tytule napisz "Współpraca".

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli nadal nie jesteś przekonany lub szukasz informacji - zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości :)