Baza wiedzy - Nauczyciel

Podręczniki do pobrania
Certyfikaty

W każdym semestrze szkolnym przygotowujemy trzy rodzaje certyfikatów do zdobycia: dla Nauczyciela / Szkoły / Ucznia. By otrzymać poszczególne z nich należy spełnić opisane poniżej warunki.

Certyfikat dla Nauczyciela

Aby otrzymać spersonalizowany certyfikat Nauczyciela, należy zarejestrować się na naszej platformie i aktywnie z niej korzystać w czasie trwania danego semestru.

Certyfikat dla Szkoły

Szkoła może zdobyć certyfikat w przypadku, gdy co najmniej jednej z nauczycieli pracujący w niej otrzyma certyfikat Nauczyciela (patrz wyżej). Warunkiem jest też umieszczenie na stronie internetowej szkoły i/lub facebooku komunikatu informującego o uczestnictwie w Programie Lingos dla Szkół. Powiadom nas o chęci otrzymania certyfikatu i spełnieniu warunków, pisząc e-maila na adres info@lingos.pl, a my prześlemy dla Twojej szkoły spersonalizowany certyfikat. Materiały promocyjne (baner, logo etc.) znajdziesz tutaj.

Certyfikat dla Ucznia

Ten certyfikat pobierzesz w swoim panelu! Możesz go wydrukować, wpisać imiona i nazwiska uczniów oraz je rozdać. W taki sposób docenisz naukę swoich uczniów! :)

Innowacje
Wielu Nauczycieli korzystających z Lingosa w swoich klasach wykorzystuje nasz system jako innowację. W celu poznania szczegółów zapraszamy do naszej zamkniętej grupy dla Nauczycieli na facebooku.
Najczęściej zadawane pytania
Sprawdź zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi - zachęcamy do kontaktu. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości :)
Menu