Baza Wiedzy - Nauczyciel

Uczeń / Rodzic: tutaj.

Podręczniki do pobrania

Podstawy

Dalsze możliwości

Innowacje

Wielu Nauczycieli korzystających z Lingosa w swoich klasach wykorzystuje nasz system jako innowację. W celu poznania szczegółów zapraszamy do naszej zamkniętej grupy dla Nauczycieli na Facebooku.

Certyfikaty

W każdym semestrze szkolnym przygotowujemy aż trzy rodzaje certyfikatów do zdobycia: dla Nauczyciela / Szkoły / Ucznia. By otrzymać poszczególne z nich należy spełnić opisane poniżej warunki.

Certyfikat dla Nauczyciela

Aby otrzymać spersonalizowany certyfikat Nauczyciela, należy zarejestrować się na naszej platformie i aktywnie z niej korzystać w czasie trwania danego semestru.

Certyfikat dla Szkoły

Szkoła może zdobyć certyfikat w przypadku, gdy co najmniej jednej z nauczycieli pracujący w niej otrzyma certyfikat Nauczyciela (patrz wyżej). Warunkiem jest też umieszczenie na stronie internetowej szkoły i Facebooku komunikatu informującego o uczestnictwie w Programie Lingos dla Szkół. Powiadom nas o chęci otrzymania certyfikatu i spełnieniu warunków, pisząc e-maila na adres info@lingos.pl, a my stworzymy dla Twojej szkoły spersonalizowany certyfikat. Materiały promocyjne (baner, logo) znajdziesz tutaj.

Certyfikat dla Ucznia

Ten certyfikat pobierzesz w swoim panelu! Możesz go wydrukować, wpisać imiona i nazwiska uczniów oraz je rozdać. W taki sposób docenisz naukę swoich uczniów! :)

Współpraca

Reprezentujesz wydawnictwo lub inny podmiot działający w branży nauki języków obcych? Odezwij się do nas!
Masz bloga / kochasz języki / jesteś nauczycielem / chcesz zrobić coś dobrego dla siebie i innych? Odezwij się do nas!
Czekamy na wiadomość od Ciebie na info@lingos.pl - w tytule napisz "Współpraca".

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi - zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości :)